Yetişkin canlı sohbet chat odaları

Günün sitresini atacağınız gerçekten dürüst insanların bir arada olduğu güzel vede etkili bir sohbet sitesi

.

Bu tur başlıkları Sohbet et Siteleri için yazılan Makalelerde okumaya ve görmeye alışkın olmadığınızı biliyorum. Benim için sürekli Sohbet Odaları, Chat ve başlıklar atarak sizleri aramıza davet etmek değil niyetim. Aramıza katıldığınız an itibari ile Sohbet Odalarında ki davranışlarınızın ne yönden yana olması gerektiği ile alakalı sonuçta sitelerimizde Chat, Sohbet ve Muhabbet yapıldığı gayet açık ve net diye düşünüyorum. Vefa ve Cömertliğin Sohbet Odalarında nasıl önemli iki detay olduğunu size anlattığımda , sizlerde bu tür şeylerin aslında ne kadar önemli olduğunu fark edeceksiniz arkadaşlar.Vefalı olmak ; sevgisi geçi çi olmayan, sevgisine, dostluğuna bağlı olan demektir. Vefalı olmak size yapılan bir iyilik karşısında daima bu iyiliği unutmamak , kendisine yapılan iyiliğe karşı başka bir iyilik yapmak. Vefa dostluğu dünya nimetlerine değişmemektir. Vefa nedir bilmeyene ayıracak bir dakika zamanımız,değerini etmeyene verilecek selamımız yok. Vefa dost ikliminde yetişen güllerden dir. Onu düşmanlık atmosferinde görmek , nadir hatta mümkün değildir. Vefa duyguda, düşüncede , tasavvurda ayni şeyleri paylaşanların etrafında efil efil eser durur. Kinler , nefretler, kıskançlıklar ise onu bir lahza iflah etmez öldürür. Evet, o sevginin mürüvvetin bağrında boy atar gelişir,düşmanlık ikliminde bir anda söner gider.Cömertliğin üç belirtisi vardır sözünün eri olmak, gereksiz yere övünmemek , ve sorgusuz sualsiz bağışlamaktır. En cömert insan , muhtaç iken verebilendir. Cömertlik olmayınca malin, vefa olmayınca ise arkadaşlığın hayrı olmaz. Cömert kisi insana, Allah‘a ve Cennet‘e yakin, Ateşe uzaktır. Cömertlik sadece verdiklerinizle değil, hareketlerinizle de ölçülür. Bir erkeğe yakışan en güzel Erdemlik, Cömertliktir. Cömertlik ve yardim etmekte , akarsu gibi ol. Şefkat ve merhamette güneş gibi ol. Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol. Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol. Tevazu ve alcak gönüllülükte toprak gibi ol. Hoş gönüllü deniz gibi ol.

Genel denildiginde akillara ilk gelen genellestirilmek degilmidir ? Renkler farkli kültürlerde farkli anlamlar tasir degilmi ? Sohbet Odaları da o yüzen genellestirilemez. Her sohbet odasinda ayri bir Sohbet sekli vardir , ayri bir ortam, ayri bir samimiyet , ayri karekter de insanlar bulunmaktadir . Sohbet odalarini genel duruma getirmek , genellesmesini saglamak dogru bir itam degildir . Hergün farkli insanlarla , farkli kisilikleri , farkli düsünceleri tanimak , sohbet etmek , etmis oldugunuz Sohbetin tadini cikarmak daha dogrudur . Karsitlar yararlidir, en iyi uyum farkliliklardan cikar . Bizim Sohbet Odalarimiz diger Sohbet odalarindan daha farkli olmaktadir. Bizler de samimiyet , aile ortami , huzur , eglence ve doyasiya Müzik tadini yasayabilmeniz mümkündür.

Evren ayni kalmak icin degisir , biz ise farkli olmak icin. Önce farki yaratirsin , sonra da farki yasatirsin. Farklilik , farkli yaklasmalar, farkli fikirler oldugu icin hayat zengindir. Hic kimse üstün degildir, hic kimse asagida degildir. Insanlar basitce farklidir . Bazen büyük farkliliklar insanlari birbirine daha da yakinlastirir.