نحوه آویزان کردن کاغذ دیواری در 9 مرحله

چه در حال نصب کاغذ دیواری در شیراز روی هر چهار دیوار اتاق باشید و چه در استفاده از دیوارهای ویژگی خلاقیت داشته باشید، اگر یک طاقچه واقعاً جالب یا یک فضای استراحت

هنگامی که می دانید چگونه کاغذ دیواری در شیراز را آویزان کنید، این یک راه عالی برای افزودن رنگ، بافت یا طرح به دیوارهایتان است. ممکن است شوکه کننده باشد، اما در واقع یک کار DIY ساده است – زمانی که ابزار و روش مناسب را در اختیار داشته باشید.

 

چه در حال نصب کاغذ دیواری در شیراز روی هر چهار دیوار اتاق باشید و چه در استفاده از دیوارهای ویژگی خلاقیت داشته باشید، اگر یک طاقچه واقعاً جالب یا یک فضای استراحت حداکثری با الگوهای فراوان را در نظر بگیرید، ایده های کاغذدیواری زیادی وجود دارد که می توانید به آنها بیاورید. زندگی زمانی که شما این DIY را پایین بیاورید.

 

کاغذ دیواری در شیراز مدرن در قالب های چسباندن پشت، چسباندن دیوار و پوسته و چسب موجود است. هرچه کاغذی که انتخاب می‌کنید سنگین‌تر و انعطاف‌پذیرتر باشد، راحت‌تر می‌توان آن را بدون چروک یا پارگی به کار برد. و مزیت کاغذ دیواری لایه بردار و چسبناک این است که برداشتن آن یک نسیم کامل است.

کاغذ دیواری در شیراز

هنگام کاغذ دیواری دیوار از کجا شروع می کنید؟

نور اتاق را در نظر بگیرید. اگر کل اتاق را کاغذدیواری در شیراز می‌کنید، با نور طبیعی قوی شروع کنید و از آنجا دور شوید، اگر دیوار خاصی ایجاد کنید، این موضوع کمتر مرتبط است.

 

نحوه آویزان کردن کاغذ دیواری مرحله به مرحله

بحث کمی وجود دارد که آیا چسباندن دیوار هنگام آویزان کردن کاغذ دیواری بهتر است یا ساده تر است یا اینکه آیا باید کاغذ دیواری در شیراز را بچسبانید. ویراستار توسعه برند برای Real Homes و متخصص DIYer، Laura Crombie (در برگه جدید باز می‌شود)، افکار خود را به اشتراک می‌گذارد: «مطمئناً چسباندن دیوار آسان‌تر است. با این حال، برخی از کاغذها به خمیری نیاز دارند که روی آنها خیس شود تا کار کند، بنابراین باید محصول مورد استفاده خود را بررسی کنید. اگر نمی گوید، می توانید هر دو را انجام دهید. برای بقیه این DIY ما کاغذ دیواری را چسبانده ایم، اما بخشی را در مورد آویزان کردن کاغذ دیواری چسبانده شده در پایین تر قرار داده ایم.

 

روث جکسون، وبلاگ نویس ساکن Real Homes که DIYer است نیز ترجیح می دهد دیوار را بچسباند، "من خمیر را درست روی دیوار با یک غلتک رنگ بزرگ می زنم." این تا حد زیادی ساده ترین روشی است که من پیدا کردم. این باعث صرفه جویی در هیچ زحمتی و ظروف سرباز یا مسافر از داشتن یک جدول چسباندن.

 

1. فضا را آماده کنید

کاغذ دیواری ها ممکن است نامرتب شوند، بنابراین مبلمان و اثاثیه نرم را از اتاق خارج کنید و کفپوش یا هر چیزی را که قابل جابجایی نیست با ملحفه های گرد و غبار بپوشانید (ملحفه تخت این کار را می کند).

 

همچنین می‌خواهید بررسی کنید که فضایی که در آن کاغذدیواری می‌کنید، دمای گرم و نسبتاً ثابتی داشته باشد. Patrick O'Donnell, Farrow Ball (در برگه جدید باز می شود) سفیر نام تجاری توجه مهمی را با این DIY بیان می کند. کاغذ دیواری در شیراز  را در دمای کمتر از 10 درجه سانتیگراد یا حرارت بیش از حد بالای 25 درجه سانتیگراد قرار ندهید. این به این دلیل است که دمای بیش از حد سرد زمان خشک شدن را افزایش می دهد و دمای بیش از حد گرم می تواند منجر به پیچ خوردن کاغذ دیواری در لبه ها در نتیجه خشک شدن خیلی سریع چسب کاغذ دیواری شود.

کاغذ دیواری در شیراز

2. دیوارها را تمیز، پر و صاف کنید

کاغذدیواری هایی را که از قبل موجود است بردارید و هر توده یا برآمدگی را که در زیر آن پیدا کردید، سمباده بزنید. اگر روی دیوارهای رنگ شده کاغذ می‌زنید، به آن‌ها ماسه بزنید و با صابون شکر بشویید تا چسب کاغذ دیواری بچسبد.

 

O'Donnell موافق است، و می گوید همه چیز در مورد آماده سازی برای دستیابی به یک پایان حرفه ای هنگام کاغذ دیواری در شیراز در اطراف خانه است. قبل از کاغذ کردن مطمئن شوید که تمام سطوح سالم، تمیز و خشک هستند. هر گونه آثار کثیفی، کاغذ دیواری قدیمی یا رنگ پوسته پوسته شده را پاک کنید. هر ترک، سوراخ و درز باز را با پرکننده مناسب پر کنید.'

 

3. برای گوشه های نامنظم اجازه دهید

دیوارها و گوشه ها به ندرت صاف هستند، بنابراین هنگام آویزان کردن کاغذ به آنها به عنوان راهنما اعتماد نکنید.کاغذ دیواری در شیراز اگر کل اتاق را کاغذدیواری می‌کنید و از یک رول کاغذ استاندارد با عرض 53 سانتی‌متر/21 اینچ استفاده می‌کنید، از یک تراز برای علامت‌گذاری یک پیوند مستقیم به طول 58 سانتی‌متر/23 اینچ از گوشه‌ای که می‌خواهید شروع کنید استفاده کنید. به شما امکان همپوشانی 5 سانتی‌متر/2 اینچی از دیوار مجاور را بدهید.

 

4. ارتفاع دیوار را اندازه گیری کنید

ارتفاع دیوار را در چندین مکان اندازه گیری کنید و 10 سانتی متر / 3.9 اینچ به طولانی ترین اندازه اضافه کنید تا امکان اصلاح در بالا و پایین وجود داشته باشد.

 

5. کاغذ دیواری را به اندازه برش دهید

برای چسباندن کاغذ دیواری کاغذ دیواری: بررسی کنید که الگو به کدام سمت بالا می رود و سپس الگوی کاغذ دیواری در شیراز را از سمت پایین روی میز چسب باز کنید. از خط کش یا تراز برای کشیدن یک خط مستقیم در طول اندازه گیری شده استفاده کنید. سپس برش بزنید.

 

طول برش را برگردانید. طول بعدی را باز کنید و آن را از لبه به لبه اولی قرار دهید تا بتوانید الگوها را خط بکشید. از طول برش به عنوان راهنما برای برش قطعه بعدی استفاده کنید.

 

به برش طول ها ادامه دهید و آنها را در گوشه سمت راست بالای سمت عقب شماره گذاری کنید تا بدانید به کدام ترتیب آنها را آویزان کنید.

 

برای چسباندن کاغذ دیواری: کاغذ دیواری در شیراز را می توان به صورت خشک از رول آویزان کرد.

کاغذ دیواری در شیراز

6. کاغذ دیواری را آویزان کنید

اکنون آماده هستید تا کاغذ دیواری در شیراز آویزان کنید.

 

کاغذ دیواری در شیراز خمیری آویزان: اولین سمت الگوی طولی را روی میز خمیری به سمت پایین قرار دهید تا کف کاغذ روی زمین آویزان شود. برس چسباندن خود را بارگیری کرده و اضافی آن را در کنار وان پاک کنید.

 

خمیر را در مرکز کاغذ بمالید و سپس تا لبه‌های آن را با الگوی شاه ماهی بکشید.

 

وقتی کاغذی که روی میز را پوشانده چسبانده شد، آن را روی خودش تا بزنید و مراقب باشید که چروک نشود. چسباندن را ادامه دهید تا تمام طول آن پوشانده شود. بین طول ها، هر گونه خمیر ریخته شده از روی میز را با یک اسفنج تمیز و مرطوب پاک کنید.

 

اولین طول چسبانده شده را در بالای دیوار طوری قرار دهید که لبه سمت راست آن به سمت پایین خطی که کشیده اید قرار گیرد. اطمینان حاصل کنید که حدود 5 سانتی متر از کاغذ اضافی در بالای صفحه باقی مانده است تا امکان پیرایش وجود داشته باشد.

 

کاغذ دیواری چسبناک آویزان: اولین "قطعات" کاغذ دیواری در شیراز بسیار مهم است زیرا بقیه کاغذ دیواری ها با آن هماهنگ می شوند، بنابراین مهم است که مطمئن شوید که کاغذ دیواری "قابلیت" است در غیر این صورت کاغذ دیواری شما ممکن است بد به نظر برسد.

 

از گوشه سمت چپ دیوار می‌خواهید 50 سانتی‌متر تزیین کنید و یک علامت مداد بزنید تا نقطه شروع شما را نشان دهد.

 

با استفاده از این علامت، یک خط شاقول با استفاده از شاقول باب یا تراز بکشید. شاقول یک خط مستقیم عمودی است که اولین "قطره" کاغذ دیواری در شیراز را از آن آویزان کرده و مطمئن شوید که مستقیماً به پایین آویزان است.

 

خمیر را آزادانه روی دیوار بمالید، در حالت ایده آل با یک غلتک (خیلی سریعتر است). می‌توانید روی خط شاقول بچسبانید و مطمئن شوید که خمیر را چند سانتی‌متر پهن‌تر از کاغذدیواری که می‌خواهید آویزان کنید، بمالید. این بدان معنی است که می توانید دومین "قطره" کاغذ دیواری در شیراز را بدون نگرانی در مورد استفاده از خمیر روی اولین "قطره" آویزان کنید.

 

از یک برس رنگ 2 اینچی برای اضافه کردن خمیر در بالای دیوار، اطراف سوکت ها یا درست بالای تخته های قرنیز استفاده کنید، این کار باعث می شود تا در مناطق دشوار پوشش یکنواختی داشته باشید و از بلند شدن کاغذ دیواری در شیراز در هنگام خشک شدن جلوگیری کنید.

 

از نردبان برای رسیدن به سقف یا روکش استفاده کنید و اجازه دهید کمی محصول اضافی، به عنوان مثال. 2-3 سانتی متر در بالا. همانطور که از رول آویزان می شوید، همانطور که به سمت تخته قرنیز پایین می روید، به آرامی در جای خود قرار دهید. در اینجا می توانید کاغذ را به آرامی به دیوار فشار دهید. رول را روی زمین بگذارید.

 

7. صاف بر روی سطح

وقتی لبه سمت راست قرار گرفت و به صورت عمودی درست شد. کاغذ را با برس آویزان کاغذ صاف کنید. کاغذ دیواری در شیراز از مرکز کاغذ تا لبه ها کار کنید و مطمئن شوید که حباب وجود ندارد. و از بالا به پایین، به آرامی باز می شود. دقت کنید که لبه سمت راست روی خط مداد باقی بماند.

کاغذ دیواری در شیراز

8. لبه ها را کوتاه کنید

با طول در جای خود، بالا و پایین کاغذ را روی اتصالات سقف و تخته قرنیز تا کنید. کاغذ را به آرامی از دیوار جدا کرده و با قیچی در امتداد چین ها برش دهید. لبه های برش خورده را به جای خود برس دهید.

 

9. آویزان کردن طول ها را تا کامل شدن ادامه دهید

برای چسباندن کاغذ دیواری کاغذ دیواری: طول بعدی را با کاغذ دیواری در شیراز اول بچسبانید و از خطوط الگوی اطمینان حاصل کنید. هنگامی که دو یا سه طول را در جای خود قرار دادید، از یک غلتک درز برای صاف کردن اتصال استفاده کنید.

 

به اضافه کردن طول ها ادامه دهید تا به انتهای دیوار برسید. به احتمال زیاد باید قطعه نهایی را به صورت عمودی برش دهید. همانطور که بالا و پایین هر طول کاغذ را کوتاه کرده اید، این کار را انجام دهید. با ایجاد یک چین تیز در گوشه، کاغذ را کمی از دیوار جدا کنید و از قیچی کاغذ دیواری در شیراز خود برای برش استفاده کنید. می توانید از یک چاقوی بسیار تیز استنلی نیز استفاده کنید.

 

برای چسباندن کاغذ دیواری در شیراز: در سمت راست اولین "قطعات" کار کنید، دیوار را دوباره بچسبانید تا چند سانتی متر بیشتر از عرض کاغذ دیواری باشد. باید ببینید هنگام انجام این کار نیازی نیست به اولین قطره کاغذ نزدیک شوید.

 

برای قطره دوم - نگاه کنید تا ببینید کاغذ با کجا مطابقت دارد (نقطه ای که طرح در امتداد لبه های کاغذ دیواری در شیراز قرار می گیرد).

 

از بالا شروع کنید، همانطور که کاغذ را خشک از رول آویزان می کنید - کاغذ را به آرامی به دیوار بکشید. کاغذ در جای خود روی خمیر می لغزد.

 

هنگامی که به پایین دیوار رسیدید - بررسی کنید که الگوها مطابقت دارند و هیچ شکافی وجود ندارد. کاغذ دیواری در شیراز اگر حباب یا ناهماهنگی وجود دارد، کافی است به آرامی کاغذ را به عقب بکشید و آن را به سمت پایین بکشید. کاغذ بخشنده است! اگر مطابقت دارد، تقریباً آنجا هستید.